Witamy na naszej stronie

Od wielu lat specjalizujemy się w elektronicznych systemach zabezpieczeń przeciw napadowych, ostrzegania przeciw pożarowego, monitoringu oraz systemach domofonowych.

Dzięki doświadczeniu które zdobyliśmy i rzetelnemu podejściu do każdego zlecenia, dziś jesteśmy w stanie zaoferować Państwu uczciwy i profesjonalny zakres usług na rynku krajowym.

Cały czas staramy się dostarczać te same, niezmiennie wysokie standardy wykonywanych usług dla każdego klienta, niezależnie od wielkości projektu nad którym aktualnie pracujemy.

Projekty wykonujemy z wykorzystaniem tylko autoryzowanych podzespołów i na sprzęcie, spełniającym wszelkie normy prawne, posiadającym niezbędne atesty, certyfikaty i homologacje wymagane na polskim rynku. Posiadamy niezbędną wiedzę, kwalifikacje oraz licencję pracownika zabezpieczenia technicznego wydaną między innymi przez Komendę Stołeczną Policji oraz MSWiA
"W celu zapewnienia najwyższej jakości wykonywanych usług, co jest priorytetem w naszym interesie, my jako mała, solidna i wyszkolona ekipa instalacyjna, czujemy się i jesteśmy zobowiązani do ukończenia każdego projektu na czas, dokładnie według wcześniej uzgodnionej specyfikacji, z minimum zamieszania i kłopotów."